Pages

12 Eylül 2014 Cuma

BU AYIN FAVORİ 2 OYUNU

Merhabalarr!

Bugün sizlerle şu sıra benimde çok oynadığım ama aynı zamanda popüler olan iki oyunu paylaşmak istiyorum.Sizin de seveceğinizi düşünüyorum.
Bunlardan ilki bir çoğunuzun bildiği Flappy Bird'ün  farklı bir versiyonu.Ama bu gerçekten bildiğimiz Flappy Bird den daha da zor.Bu oyunun adı ise Rolly Bird.Bizim salak kuşun aksine bu ise yuvarlanarak gidiyor.Diğer oyunu sevdiyseniz bunu da seversiniz bence.Şimdiden bol şans. :))

Diğer oyunumuza gelecek olursak...Bu Starbuck'ın düzenlediği bir oyun.Özellikle bunu denemenizi tavsiye ederim.Çünkü işin ucunda bir ödül var.Bu oyunumuzun adı ise Yazı Yudumla.
Alt kısımda sağdaki resimde gördüğünüz gibi önce içmek istediğiniz içeceği seçiyorsunuz.Daha sonra ise yudumla diyerek mikrofonunuza üfleyerek puan kazanıyorsunuz.Eğer hafta birincisi olursanız ödülü alıyorsunuz.Tabi 1 ayda hep başarılı olursanız o zaman daha farklı bir ödül sizi bekliyor.


Evet arkadaşlar.Şimdilik size söyleyebileceğim oyunlar bu kadar.Umarım beğenirsiniz. Sizin favori oyunlarınız neler ?Yorum bırakmayı unutmayın . :)
-naynaynom-


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder